:)))))))))))))

Iar culmea culmilor este ca si de la Bucuresti se vede la fel !

Cu stima,
Dicu-Sava Cristian
www.dsclex.ro
  ----- Original Message ----- 
  From: Virgil Leitoiu 
  To: [email protected] 
  Sent: Tuesday, November 28, 2006 10:21 AM
  Subject: Re: [romania_eu_list] Comentariu


  culmea .. si de aici din iasi se vede la fel ca si de la cluj ... de ce oare?

  va simtiti ofensat domnule bouleanu? de ce?

  domnul ministru are dreptate.

Raspunde prin e-mail lui