:))))))))))))) Iar culmea culmilor este ca si de la Bucuresti se vede la fel !
Cu stima, Dicu-Sava Cristian www.dsclex.ro ----- Original Message ----- From: Virgil Leitoiu To: [email protected] Sent: Tuesday, November 28, 2006 10:21 AM Subject: Re: [romania_eu_list] Comentariu culmea .. si de aici din iasi se vede la fel ca si de la cluj ... de ce oare? va simtiti ofensat domnule bouleanu? de ce? domnul ministru are dreptate.

