--- In [email protected], Radu Handorean <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Ma asteptam la mai mult de la Mandruta. Din pacate, ca aproape 
orice "mare vedeta" a mediei in Ro, a fost doar o chestie de timp pana 
sa traga o perla ... cu iz filozofic si cu pretentii intelectuale. Ma 
rog, parerea mea. ...

Pai textul asta e ok fata de altele publicate de'a lungul vremii. Cauta 
in arhiva Dilemei si vei gasi articole scrise pe genunchi, sau pe un 
colt de masa, luni dimineata, dupa cheful de peste weekend. Si cum in 
Romania se poarta vedetele multifunctionale (de ex. Mihaela Radulescu e 
la teveu, e la radio, scrie, ba chiar si joaca in filme, sau "frumoasa 
Daniela Nane" in loc sa se ocupe numai de cititul radiografiilor in 
soap-drama aia de la TVR, scrie articole bune de sinucis in EvZ), 
Mandruta s'a ocupat si de rubrica "IT" (?!) a Jurnalului National. 
Poate mai au articolele lui in arhiva, vei avea cu sa te distrezi.

M.

Raspunde prin e-mail lui