--- In [email protected], Oana Radulescu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> Intre capsunari si cei care fac naveta Ploiesti - Bucuresti in 
> fiecare zi la servicii mai bine platite, nu e, in principiu, nici o 
> diferenta. 

cunosc pe cineva care face de ani de zile naveta bucuresti/ploiesti
zilnic. din ce spunea, este dezavantajos totusi dpdv al costul
transportului relativ ridicat (masina personala, uneori cea a
companiei) in rest era f. multumit - inclusiv in ceea ce priveste
durata acestei navete. uneori ajungea la ploiesti mai repede decat
ajunge un bucurestean prin diverse locuri din bucuresti - depinde de
locatie si de aglomeratie.

> In concluzie, domnul Mandruta ar face bine sa-si masoare 
> cuvintele data viitoare, desi dreapta chibzuinta e o calitate rara 
> si care implica o atitudine moderata, matura si responsabila a 
> individului fata de faptele de viata la care se intampla sa 
> reflecteze., cum e cazul aici.
  
:) domnului L.Mandruta cred ca putin ii pasa de ce spun/scriu altii
despre articolele lui, oricum iti sugerez sa'i trimiti mesajul
personal. stiu ca prezinta stirile in fiecare seara pe un post TV -
cum mai are timp sa scrie in Dilema - sau prin alte ziare - asta nu
mai stiu, ramane un mister

mircea 

Raspunde prin e-mail lui