--- In [email protected], Oana Radulescu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Intre capsunari si cei care fac naveta Ploiesti - Bucuresti in > fiecare zi la servicii mai bine platite, nu e, in principiu, nici o > diferenta. cunosc pe cineva care face de ani de zile naveta bucuresti/ploiesti zilnic. din ce spunea, este dezavantajos totusi dpdv al costul transportului relativ ridicat (masina personala, uneori cea a companiei) in rest era f. multumit - inclusiv in ceea ce priveste durata acestei navete. uneori ajungea la ploiesti mai repede decat ajunge un bucurestean prin diverse locuri din bucuresti - depinde de locatie si de aglomeratie. > In concluzie, domnul Mandruta ar face bine sa-si masoare > cuvintele data viitoare, desi dreapta chibzuinta e o calitate rara > si care implica o atitudine moderata, matura si responsabila a > individului fata de faptele de viata la care se intampla sa > reflecteze., cum e cazul aici. :) domnului L.Mandruta cred ca putin ii pasa de ce spun/scriu altii despre articolele lui, oricum iti sugerez sa'i trimiti mesajul personal. stiu ca prezinta stirile in fiecare seara pe un post TV - cum mai are timp sa scrie in Dilema - sau prin alte ziare - asta nu mai stiu, ramane un mister mircea

