2013/3/17 Teodora Băluţă <[email protected]> > 2013/3/17 Oprea Matei <[email protected]>: > > Hello, > > > > Am vorbit cu Gina si ne-am gandit ca ar fi foarte dragut sa facem o > chestie > > de genu ROSedu sports days, in care sa ne miscam putin fizicul ca si-asa > > suntem niste sedentari. Asa ca, ma gandeam ca ar fi dragut sa facem ceva > cu > > premii si chestii d-astea. Orice sport e incurajat asa ca aveti vreo > > propunere ? Adica, e cineva in ? Daca nu tine pentru publicul larg, > macar sa > > facem pentru noi ... Ce ziceti de asa ceva ? > > > > -- > > Oprea Matei > > > > > > _______________________________________________ > > http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general > > http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines > > Eu sunt in! Chiar citisem topicul legat de fotbal și nu mă simțeam > reprezentată. Aș fi avut bunăvoința la tenis de câmp/masă, dar nu am > mai jucat. Eu aș fi vrut baschet sau volei. :) > > -- > Teodora Băluță > _______________________________________________ > http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general > http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines
Hey ! Si eu sunt in. Pentru baschet, tenis de camp sau tenis de picior. :D -- Alexandru-Dan Tomescu
_______________________________________________ http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines
