2013/3/17 Oprea Matei <[email protected]>: > Hello, > > Am vorbit cu Gina si ne-am gandit ca ar fi foarte dragut sa facem o chestie > de genu ROSedu sports days, in care sa ne miscam putin fizicul ca si-asa > suntem niste sedentari. Asa ca, ma gandeam ca ar fi dragut sa facem ceva cu > premii si chestii d-astea. Orice sport e incurajat asa ca aveti vreo > propunere ? Adica, e cineva in ? Daca nu tine pentru publicul larg, macar sa > facem pentru noi ... Ce ziceti de asa ceva ? > > -- > Oprea Matei > > > _______________________________________________ > http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general > http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines
Eu sunt in! Chiar citisem topicul legat de fotbal și nu mă simțeam reprezentată. Aș fi avut bunăvoința la tenis de câmp/masă, dar nu am mai jucat. Eu aș fi vrut baschet sau volei. :) -- Teodora Băluță _______________________________________________ http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines
