2013/3/17 Oprea Matei <[email protected]>:
> Hello,
>
> Am vorbit cu Gina si ne-am gandit ca ar fi foarte dragut sa facem o chestie
> de genu ROSedu sports days, in care sa ne miscam putin fizicul ca si-asa
> suntem niste sedentari. Asa ca, ma gandeam ca ar fi dragut sa facem ceva cu
> premii si chestii d-astea. Orice sport e incurajat asa ca aveti vreo
> propunere ? Adica, e cineva in ? Daca nu tine pentru publicul larg, macar sa
> facem pentru noi ... Ce ziceti de asa ceva ?
>
> --
> Oprea Matei
>
>
> _______________________________________________
> http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general
> http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines

Eu sunt in! Chiar citisem topicul legat de fotbal și nu mă simțeam
reprezentată. Aș fi avut bunăvoința la tenis de câmp/masă, dar nu am
mai jucat. Eu aș fi vrut baschet sau volei. :)

--
Teodora Băluță
_______________________________________________
http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general
http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines

Raspunde prin e-mail lui