2013/3/17 Oprea Matei <[email protected]>:
> Hello,
>
> Am vorbit cu Gina si ne-am gandit ca ar fi foarte dragut sa facem o chestie
> de genu ROSedu sports days, in care sa ne miscam putin fizicul ca si-asa
> suntem niste sedentari. Asa ca, ma gandeam ca ar fi dragut sa facem ceva cu
> premii si chestii d-astea. Orice sport e incurajat asa ca aveti vreo
> propunere ? Adica, e cineva in ? Daca nu tine pentru publicul larg, macar sa
> facem pentru noi ... Ce ziceti de asa ceva ?
>
>

Sounds cool.

Mă bag și eu dacă e ceva legat de tenis de masă sau baschet/volei.

Costash.
_______________________________________________
http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general
http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines

Raspunde prin e-mail lui