În data de 17 martie 2013, 22:55, Oprea Matei <[email protected]> a scris: > Hello, > > Am vorbit cu Gina si ne-am gandit ca ar fi foarte dragut sa facem o chestie > de genu ROSedu sports days, in care sa ne miscam putin fizicul ca si-asa > suntem niste sedentari. Asa ca, ma gandeam ca ar fi dragut sa facem ceva cu > premii si chestii d-astea. Orice sport e incurajat asa ca aveti vreo > propunere ? Adica, e cineva in ? Daca nu tine pentru publicul larg, macar sa > facem pentru noi ... Ce ziceti de asa ceva ?
+1 tenis de câmp. :) Alina _______________________________________________ http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines
