Ahoj! > > Kromě toho, že některé budovy v RUIAN chybí, jsou i takové, které > > přebývají. > > Třeba ulice Na Poříčí, mezi vlakovým a autobusovým nádražím. Tam je > > obrovská > > parcela, kde sice byly budovy, ale před několika lety je srovnali se zemí > > a teď tam roste jen tráva. Pokud by jsi provedl automatický import, budovy > > by se opět objevily. Asi bych se prvně zaměřil na místa, kde zatím není > > vůbec nic. Tam to pak stejně musí někdo znalý revidovat. > > > > Případně, bylo by možné udělat něco na způsob traceru? Tedy, že kliknu do > > mapy v místě, kde je nějaká budova, plugin se spojí s nějakým serverem a > > vrátí > > tvar budovy z RUIAN. Taky by tam mohla být volba "Importuj vše v okolí" pro > > místa, kde ještě vůbec nic není. Ať to není třeba dělat po jedné. > > Ahoj, > > bohužel kvalita budov v RUIAN není nijak dobrá. Já jsem narazil na to, > že některá (části) budov jsou označeny jen jako zastavěná plocha a > naopak zastavěné plochy jsou označeny jako budova. Navíc se občas objeví > docela hnusné artefakty přímo v geometriích. > > http://maps.fordfrog.com/?zoom=17&lat=50.02363&lon=15.77651&layers=B00FFF > http://mapy.cz/#!x=15.774797&y=50.023553&z=15&l=15 > > Pokud tedy bude opravdu nějaký import budov probíhat, tak rozhodně > nemůže být automatický, spíš opravdu něco na styl traceru.
Par diagonalnich car... Pekny to neni ale zadna katastrofa taky ne. Pokud v dany oblasti neni v mape nic, myslim, ze automaticky import bude jen prinosem. (Tech par diagonalnich car se stejne musi smazat rucne...) Pavel -- (english) http://www.livejournal.com/~pavelmachek (cesky, pictures) http://atrey.karlin.mff.cuni.cz/~pavel/picture/horses/blog.html _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz