VAART-bericht van: chefren <[email protected]>
On 07/08/09 11:55, VOF Boerman wrote:
VAART-bericht van: VOF Boerman <[email protected]> Beste chefren volgens mij heb je een hele dikke plaat voor je hoofd en jij vind het heel normaal dat iemand anders uit gaat maken wanneer iemand zijn beurt in gaat.
Wat je ook zegt, ik vind een wachtrij die met piek-schaven is op te lossen in ieder geval primitief en onacceptabel...
Volgens mij is dat de reinste kolder als ik ergens kom wil ik op beurt geholpen worden of dat nou bij een slager , bakker of een sluis is maakt niet uit, en dan nog wat de RWS is een dienstverlenend bedrijf.
Dat lijkt maar zo, het is in ieder geval kolder om in een wachtrij te gaan staan. Daarvan is theoretisch bekend dat iedereen verliest.
Als jij van te voren weet dat je moet wachten maar =zeker= weet wanneer je wel kan dan kan je rustiger varen en spaar je brandstof.
.. Ook al is het niet 1/2/3 te begrijpen: Wachtrijen zijn echt heel dom. +++chefren * Hoe denk je over het Crisisberaad? www.vaart.nl/peiling * Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected] * Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L
