W dniu 30 marca 2010 00:56 użytkownik Daniel Koć <[email protected]> napisał: > Tomasz Ganicz pisze: > >> nie mają nic wspólnego z naszą licencją. IMHO samego cytowania nie >> powinniśmy promować, bo to co nasz odróżnia, to nie możliwość >> cytowania tylko bezpośredniego użycia i modyfikacji i włączania >> materiału na wolnych licencjach. Cytować to akurat wolno zawsze i > > Nie chodzi mi o promowanie, tylko o odpowiedź na rzeczywiste potrzeby > użytkowników. To ma być informacja dla tych, którzy mają wątpliwości co > i jak mogą, chodzi tylko o ich rozwianie.
Widziałem, że w FAQ ktoś napisał. Napisałem też fragment odpowiedni w WP:KOP - chociaż zasadniczo "WP:KOP" odnosi się do kopiowania a nie cytowania, a to są jednak dwie różne rzeczy :-) -- Tomek "Polimerek" Ganicz http://pl.wikimedia.org/wiki/User:Polimerek http://www.ganicz.pl/poli/ http://www.ptchem.lodz.pl/en/TomaszGanicz.html _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
