W dniu 30 marca 2010 00:56 użytkownik Daniel Koć <[email protected]> napisał:
> Tomasz Ganicz pisze:
>
>> nie mają nic wspólnego z naszą licencją. IMHO samego cytowania nie
>> powinniśmy promować, bo to co nasz odróżnia, to nie możliwość
>> cytowania tylko bezpośredniego użycia i modyfikacji i włączania
>> materiału na wolnych licencjach. Cytować to akurat wolno zawsze i
>
> Nie chodzi mi o promowanie, tylko o odpowiedź na rzeczywiste potrzeby
> użytkowników. To ma być informacja dla tych, którzy mają wątpliwości co
> i jak mogą, chodzi tylko o ich rozwianie.

Widziałem, że w FAQ ktoś napisał. Napisałem też fragment odpowiedni w
WP:KOP - chociaż zasadniczo "WP:KOP" odnosi się do kopiowania a nie
cytowania, a to są jednak dwie różne rzeczy :-)


-- 
Tomek "Polimerek" Ganicz
http://pl.wikimedia.org/wiki/User:Polimerek
http://www.ganicz.pl/poli/
http://www.ptchem.lodz.pl/en/TomaszGanicz.html

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym