Tomasz Ganicz pisze: > Może krócej będzie tak: > > "Wikipedię możesz: edytować, kopiować i cytować"
Sprawdziłem, że wersja z pytaniami jest i tak krótsza niż wiersz portali, więc nie potrzeba skracać. Poza tym myślę, że forma pytania lepiej trafi do szukających pomocy - ja bym to tak zostawił. > - z linkami odpowiednio do "WP:KOP", jakiegoś nowego, krótkiego > wyjaśnienia jak cytować oraz do wstępu. Poprawiłem sekcję o cytowaniu w FAQ, żeby była bardziej zrozumiała i dałem link prosto do niej, więc nie wiem, czy jest potrzeba stworzenia nowej, osobnej strony. Można jeszcze popracować nad czytelnością tego fragmentu. Fajne w nim jest to, że płynnie przechodzi do wyjaśniania że nie wszystko się da podciągnąć pod cytat i co wtedy. Z kolei widzę, że jest już nowa sekcja o cytowaniu w WP:KOP, która lepiej wyjaśnia co wolno i dlaczego, a nie tylko wskazuje jak cytować do publikacji. Może faktycznie jakoś połączyć te dwie rzeczy na nowej stronie w stylu "Pomoc:Cytowanie"? Pozostałe dwa linki już są takie jak proponujesz. -- Gdybym świt przywitał choć raz, Nie czując jak mózg zgniata ciężki głaz. Strącił go jak z powieki pył, I nie wadząc nikomu w jakiejś jamce się skrył. _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
