W dniu 23 kwietnia 2010 09:49 użytkownik Stan Zurek <[email protected]> napisał: > Się wydanie kolejne biuletynu pojawiło jakby ktoś przegapił: > > http://pl.wikimedia.org/wiki/Biuletyn/4-2010_%2816%29 >
A całkiem obszerny i fajny numer IMHO wyszedł... -- Tomek "Polimerek" Ganicz http://pl.wikimedia.org/wiki/User:Polimerek http://www.ganicz.pl/poli/ http://www.ptchem.lodz.pl/en/TomaszGanicz.html _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
