W dniu 2010-04-23 10:24, Tomasz Ganicz pisze:

> A całkiem obszerny i fajny numer IMHO wyszedł...

Jak każdy, z mojego POV. =} Tyle spraw już się dzieje, że bez biuletynu 
nie byłbym w stanie nawet się orientować ogólnie. To jest bezcenna 
inicjatywa i znowu bardzo dziękuję wszystkim, którzy do niego przyłożyli 
ręki (poprawiłem przy okazji płeć eksperta dokooptowanego do rady =} ). 
Jeśli biuletyn ma jakieś wady, to ja ich nawet nie dostrzegam.

Najbardziej mnie interesuje jak było na tym spotkaniu w Berlinie, 
zwłaszcza jeśli idzie o problem edytora graficznego. Czy w ogóle była o 
tym mowa?

A może jeszcze jakieś inne ciekawe rzeczy, które nie nadają się do 
krótkiego oficjalnego biuletynu, ale się nadają do obgadania na liście? 
Bo podsumowanie tylko mi smaku narobiło... =}}}

I jeszcze jedno pytanie a propos afery z Wikiversity - czy w 
polskojęzycznych projektach Wikimediów nie zachodzi transfer trolli do 
tych bardziej niszowych? Poza Wikipedią (i Commons) w ogóle cała reszta 
wydaje mi się stosunkowo mała - czego koronnym dowodem jest MSZ rzadkość 
dyskusji o nich na tej liście - i przez to podatna na takie zjawiska.

-- 
Gdybym świt przywitał choć raz,
Nie czując jak mózg zgniata ciężki głaz.
Strącił go jak z powieki pył,
I nie wadząc nikomu w jakiejś jamce się skrył.

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym