W dniu 2010-04-23 10:24, Tomasz Ganicz pisze: > A całkiem obszerny i fajny numer IMHO wyszedł...
Jak każdy, z mojego POV. =} Tyle spraw już się dzieje, że bez biuletynu nie byłbym w stanie nawet się orientować ogólnie. To jest bezcenna inicjatywa i znowu bardzo dziękuję wszystkim, którzy do niego przyłożyli ręki (poprawiłem przy okazji płeć eksperta dokooptowanego do rady =} ). Jeśli biuletyn ma jakieś wady, to ja ich nawet nie dostrzegam. Najbardziej mnie interesuje jak było na tym spotkaniu w Berlinie, zwłaszcza jeśli idzie o problem edytora graficznego. Czy w ogóle była o tym mowa? A może jeszcze jakieś inne ciekawe rzeczy, które nie nadają się do krótkiego oficjalnego biuletynu, ale się nadają do obgadania na liście? Bo podsumowanie tylko mi smaku narobiło... =}}} I jeszcze jedno pytanie a propos afery z Wikiversity - czy w polskojęzycznych projektach Wikimediów nie zachodzi transfer trolli do tych bardziej niszowych? Poza Wikipedią (i Commons) w ogóle cała reszta wydaje mi się stosunkowo mała - czego koronnym dowodem jest MSZ rzadkość dyskusji o nich na tej liście - i przez to podatna na takie zjawiska. -- Gdybym świt przywitał choć raz, Nie czując jak mózg zgniata ciężki głaz. Strącił go jak z powieki pył, I nie wadząc nikomu w jakiejś jamce się skrył. _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
