| -----Original Message-----
| From: [email protected] [mailto:wikipl-l-
| [email protected]] On Behalf Of Tomasz Ganicz
| Sent: Friday, April 23, 2010 10:24 AM
/
| A całkiem obszerny i fajny numer IMHO wyszedł...

I nawet poprawiono wyrównanie. 

Natomiast mam pytanie związane z moim domysłem - czy wydźwięk dyskusji nt.
wystroju SG polskojęzycznej wikipedii po śmierci prezydenta Polski był
przyczyną, że biuletyn polskiego stowarzyszenia zauważył to tylko w jednym
jedynym miejscu i to mimochodem? Oczekiwałem, że ta szokująca tragedia
znajdzie chociażby ascetyczne, acz godne miejsce w naszym biuletynie. W
ostateczności można było opublikować szereg kondolencji, które do
stowarzyszenia wpłynęły, ja sam przekazałem dwie. Może warto jednak numer
otworzyć i uzupełnić?

        Pozdrowienia, Janusz "Ency" Dorożyński, członek stowarzyszenia


_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym