2010/4/23 Daniel Koć <[email protected]>:
> Najbardziej mnie interesuje jak było na tym spotkaniu w Berlinie,
> zwłaszcza jeśli idzie o problem edytora graficznego. Czy w ogóle była o
> tym mowa?

Tak, była cała sesja na ten temat, ale ja w niej nie brałem udziału -
był tam TOR ze swoją ekipą z Wikii, ale z relacji wiem, że sytuacja
jest mało zachęcająca - ale może On się wypowie. Łukasz, opowiesz? :)

--leafnode

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym