W dniu 23 kwietnia 2010 16:13 użytkownik Daniel Koć <[email protected]> napisał:
> Najbardziej mnie interesuje jak było na tym spotkaniu w Berlinie, > zwłaszcza jeśli idzie o problem edytora graficznego. Czy w ogóle była o > tym mowa? Może było na spotkaniu developerów. Uczestniczył w nim Leafnode. Na spotkaniu chapterów spraw technicznych się raczej nie omawia. Agenda spotkania chapterów jest tutaj: http://meta.wikimedia.org/wiki/Chapters_meeting_2010/Schedule a już w zasadzie opisałem te spotkania, w których uczestniczyłem. > A może jeszcze jakieś inne ciekawe rzeczy, które nie nadają się do > krótkiego oficjalnego biuletynu, ale się nadają do obgadania na liście? > Bo podsumowanie tylko mi smaku narobiło... =}}} Tam się tyle działo, że nie wiem coby jeszcze można było napisać... Podobno pracują nad oficjalnym raportem z całej imprezy. Na razie są tam tylko zdjęcia z flipchartów podsumowujących każde spotkanie. Z takich rzeczy poza-oficjalnych, które zapamiętałem - to była np: rozmowa z przedstawicielami hinduskiego chapteru - oni są potencjalnie prawdziwą potęgą - mają więcej osób mówiących po angielsku niż jest mieszkańców Wielkiej Brytanii i pod opieką Wikipedie w kilku własnych językach, w których każdym mówi więcej ludzi niż mieszka w Polsce. Spodobał się im pomysł Wikiekspedycji - Wikekspedycja po Indiach to by było coś... -- Tomek "Polimerek" Ganicz http://pl.wikimedia.org/wiki/User:Polimerek http://www.ganicz.pl/poli/ http://www.ptchem.lodz.pl/en/TomaszGanicz.html _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
