2010/4/23 Tomasz Chabinka <[email protected]>: > Wygląda na to, że nagroda dla Prezydent.pl zrobiła swoje. Bronisław > Komorowski udostępnia swoje zdjęcia na licencji GFDL: > http://www.bronislawkomorowski.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=13&Itemid=0
Dla porządku: udostępnianie zdjęć i grafik na GFDL jest głupie i skrajnie niepraktycznie. Ta licencja, jak sama nazwa wskazuje, służy do licencjonowania *dokumentacji*. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie do zdjęcia w druku dodawał 20 stron licencji. Powinniśmy prosić o zdjęcia na CC-by-sa. -- Łukasz 'TOR' Garczewski _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
