W dniu 23.04.2010 14:02, Tomasz Ganicz pisze:
 > Inna sprawa, że na stronach nie ma podanych autorów.

W dniu 23.04.2010 14:18, Łukasz Garczewski pisze:
> Powinniśmy prosić o zdjęcia na CC-by-sa.

Może warto, by SWMPL lub KOED napisały do nich uwagi w tym zakresie, 
jako instytucje. Myślę, że są szanse na uzyskanie tego, czego oczekujemy.

-- 
Pozdrawiam
Tomasz Chabinka

"Pozostaje żyć. Po prostu i cudownie: żyć. Nie: chcieć żyć, lecz: żyć."
Edward Stachura

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym