W dniu 23.04.2010 14:02, Tomasz Ganicz pisze: > Inna sprawa, że na stronach nie ma podanych autorów.
W dniu 23.04.2010 14:18, Łukasz Garczewski pisze: > Powinniśmy prosić o zdjęcia na CC-by-sa. Może warto, by SWMPL lub KOED napisały do nich uwagi w tym zakresie, jako instytucje. Myślę, że są szanse na uzyskanie tego, czego oczekujemy. -- Pozdrawiam Tomasz Chabinka "Pozostaje żyć. Po prostu i cudownie: żyć. Nie: chcieć żyć, lecz: żyć." Edward Stachura _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
