Tomasz Ganicz pisze:
> http://plej.gazeta.pl/plej/0,0.html#film=76005_7877778
>
> :-)
>
> Może trzeba napisać do Komorowskiego, żeby ten sławny wydruk, zamiast
> rozdać jakiemuś przypadkowemu studentowi przesłał na adres Stow. to go
> w ramki oprawimy i będzie wisiał jako trofeum w biurze :-)
>
>
>
Ja myślałem, żeby korzystając z szablonu {{info}} upamiętnić to
wydarzenie w dyskusji samego hasła. Skoro informujemy tam o tym, że
hasło było np. czywieszu, to tym bardziej o czymś takim :) :) :)
Powerek38
_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l