Dnia 14-05-2010 o godz. 12:35 Tomek napisał(a): > To może oświadczenie Stowarzyszenia do mediów, że traktowanie tego > jako wpadkę jest nie na miejscu. Zwłaszcza, że media wielokrotnie (np. > Rzeczpospolita) wykorzystywały materiały z Wikipedii w swoich > artykułach, itp. ;) > > Elfhelm
Jeśli już oświadczenie, to powinno obejmować też odpowiedź na babola jakiego puściły "Wiadomości" TVP : http://www.mmsilesia.pl/blog/entry/2663/Co+to+jest+%22Rada+Bezpiecze%C4%B9%22stwa+Narodowego%22%2C+czyli+manipulacje+TVP.html . MSZ jest to celowa manipulacja - kadr przycięto tak, by nie było widać powodu usunięcia i linku do poprawnej strony. Pozdrawiam Lajsikonik _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
