Dnia 14-05-2010 o godz. 12:35 Tomek napisał(a):
> To może oświadczenie Stowarzyszenia do mediów, że traktowanie tego
> jako wpadkę jest nie na miejscu. Zwłaszcza, że media wielokrotnie (np.
> Rzeczpospolita) wykorzystywały materiały z Wikipedii w swoich
> artykułach, itp. ;)
> 
> Elfhelm

Jeśli już oświadczenie, to powinno obejmować też odpowiedź na babola 
jakiego puściły "Wiadomości" TVP : 
http://www.mmsilesia.pl/blog/entry/2663/Co+to+jest+%22Rada+Bezpiecze%C4%B9%22stwa+Narodowego%22%2C+czyli+manipulacje+TVP.html
 
. MSZ jest to celowa manipulacja - kadr przycięto tak, by nie było widać 
powodu usunięcia i linku do poprawnej strony.

Pozdrawiam

Lajsikonik



_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym