2010/5/14 Tomek <[email protected]>:
> To może oświadczenie Stowarzyszenia do mediów, że traktowanie tego
> jako wpadkę jest nie na miejscu. Zwłaszcza, że media wielokrotnie (np.
> Rzeczpospolita) wykorzystywały materiały z Wikipedii w swoich
> artykułach, itp. ;)

To samo pomyślałem.

--leafnode

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym