2010/5/14 Tomek <[email protected]>: > To może oświadczenie Stowarzyszenia do mediów, że traktowanie tego > jako wpadkę jest nie na miejscu. Zwłaszcza, że media wielokrotnie (np. > Rzeczpospolita) wykorzystywały materiały z Wikipedii w swoich > artykułach, itp. ;)
To samo pomyślałem. --leafnode _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
