To może oświadczenie Stowarzyszenia do mediów, że traktowanie tego jako wpadkę jest nie na miejscu. Zwłaszcza, że media wielokrotnie (np. Rzeczpospolita) wykorzystywały materiały z Wikipedii w swoich artykułach, itp. ;)
Elfhelm W dniu 14 maja 2010 07:49 użytkownik Leszek Krupiński <[email protected]> napisał: > 2010/5/13 Tomasz Ganicz <[email protected]>: >> http://plej.gazeta.pl/plej/0,0.html#film=76005_7877778 >> >> :-) >> >> Może trzeba napisać do Komorowskiego, żeby ten sławny wydruk, zamiast >> rozdać jakiemuś przypadkowemu studentowi przesłał na adres Stow. to go >> w ramki oprawimy i będzie wisiał jako trofeum w biurze :-) > > Wczoraj w Faktach TVN zostało to wytknięte jako wpadka Komorowskiego. > Dziwna jest ta kampania, a zachowanie mediów w niej jeszcze > dziwniejsze. > > --Leafnode > > _______________________________________________ > WikiPL-l mailing list > [email protected] > https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l > _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
