To może oświadczenie Stowarzyszenia do mediów, że traktowanie tego
jako wpadkę jest nie na miejscu. Zwłaszcza, że media wielokrotnie (np.
Rzeczpospolita) wykorzystywały materiały z Wikipedii w swoich
artykułach, itp. ;)

Elfhelm

W dniu 14 maja 2010 07:49 użytkownik Leszek Krupiński
<[email protected]> napisał:
> 2010/5/13 Tomasz Ganicz <[email protected]>:
>> http://plej.gazeta.pl/plej/0,0.html#film=76005_7877778
>>
>> :-)
>>
>> Może trzeba napisać do Komorowskiego, żeby ten sławny wydruk, zamiast
>> rozdać jakiemuś przypadkowemu studentowi przesłał na adres Stow. to go
>> w ramki oprawimy i będzie wisiał jako trofeum w biurze :-)
>
> Wczoraj w Faktach TVN zostało to wytknięte jako wpadka Komorowskiego.
> Dziwna jest ta kampania, a zachowanie mediów w niej jeszcze
> dziwniejsze.
>
> --Leafnode
>
> _______________________________________________
> WikiPL-l mailing list
> [email protected]
> https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
>

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym