On Mon, Mar 28, 2005 at 06:49:35PM +0200, e-gore wrote:
From: e-gore <[EMAIL PROTECTED]>
To: Lista Debian <[email protected]>
Subject: Odświeżanie
X-Mailer: Evolution 2.0.3 X-Spam-Checker-Version: SpamAssassin 2.63-lists.debian.org_2005_02_21_01 (2004-01-11) on murphy.debian.org
X-Spam-Status: No, hits=0.0 required=4.0 tests=UNWANTED_LANGUAGE_BODY autolearn=no version=2.63-lists.debian.org_2005_02_21_01
X-Spam-Level:


Witam.

Mam chyba dość banalne pytanie. Jak sprawić abym mógł zwiększyć
rozdzielczość ekranu na 85Hz. W tej chwili przy 1024x768 odświeżanie
wynosi jedynie 61Hz - wyższe wartości się nie pokazują w ogóle, a jest
to bardzo męczące dla oczu. Sprzęt na pewno uciągnie więcej...

Pozdrawiam.



--
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

z
moca pakietu videogen wygeneruj sobie modelines

--
kajko



Odpowiedź listem elektroniczym