Ekhm... zamias od razu odinstalowywać, może po prostu update-rc.d -f <?dm> remove ? -- Wojciech R. Kusiak, RLU#283131, Łódź %VMS-W-IVWORD, unrecognized word "downtime" - check validity and spelling
- Re: Logowanie do debiana Wojciech R. Kusiak
- Re: Logowanie do debiana Wojciech Ziniewicz
- Re: Logowanie do debiana Marcin Stępień
- Re: Logowanie do debiana Andrzej Mendel
- Re: Logowanie do debiana Jaroslaw Bylina
- Re: Logowanie do debiana Bartosz Fenski aka fEnIo
- Re: Logowanie do debiana Wojciech Ziniewicz
- Re: Logowanie do debiana Marcin Sochacki
- Re: Logowanie do debiana Wojciech Ziniewicz
- Re: Logowanie do debian... Krzysiek Kielczewski
- Re: Logowanie do debiana Grzegorz Szymański

