Res je. Potem precej lažje napenjaš jezik in se pogovarjaš s sosedom.
Se tudi jaz priporočam za kopije ...

Lp


-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Matjaz
Horvat
Sent: Wednesday, November 09, 2005 10:59 AM
To: FRIClist
Subject: [Friclist] VIS

Pozdrav!

Govori se, da nekateri posedujejo zapiske iz vaj za verjetnost in
statistiko iz prejšnjih let. In menda so podobne letošnjim vajam kot
jajce jajcu.

Ima kdo te zapiske in jih je pripravljen posoditi za fotokopiranje?

Če imaš zapiske pred sabo, je namreč bistveno lažje spremljati vaje, ker
ti ni treba prepisovati s table in napenjati ušes ...

Lp,
Matjaž





Reply via email to