Res je. Potem precej lažje napenjaš jezik in se pogovarjaš s sosedom. Se tudi jaz priporočam za kopije ...
Lp -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Matjaz Horvat Sent: Wednesday, November 09, 2005 10:59 AM To: FRIClist Subject: [Friclist] VIS Pozdrav! Govori se, da nekateri posedujejo zapiske iz vaj za verjetnost in statistiko iz prejšnjih let. In menda so podobne letošnjim vajam kot jajce jajcu. Ima kdo te zapiske in jih je pripravljen posoditi za fotokopiranje? Če imaš zapiske pred sabo, je namreč bistveno lažje spremljati vaje, ker ti ni treba prepisovati s table in napenjati ušes ... Lp, Matjaž
