Je 17.1. tocno en dan po VIS drugemu kolokviju, s tem da je izpit zjutraj kolokvij pa prejsni dan zvecer, tko da je use skp precej neoptimalno. Po 17 je pa do konca tedna cisto frej in ce se se kdo strinja da bi izpit VP prestavli na usaj 18 ali pa morda 19 s cimer dobimo 2 dneva in lepo en izpit vec popokamo.
Kandidati sporocite kdo je za da naredimo peticijo! LP Tine
