Mah ja spravte se zdej na Zrneca, de se bo poj lohk na zagovorih stresu na kerga od študentov,
po možnosti na tazga k mu tole še ustreza, da ma en teden več cajta :)

LP, Blaž

Mojca Galun pravi:
   Za taksne stvari za vas obstaja studentski svet.
   Ze res je, da jest tukej normalno berem maile, sam po resnici,
   ponavadi tisto kar ni za mojo smer
   vrzem direkt v kos.
   Taksne stvari, je potrebno na faksu odpravit. In vasa naloga je, da
   jih sporocite naprej.
   Glede PB, bom takoj govorila s prodekanom za pedagoske zadeve in mu
   narocila, naj se z omenjenim
   printarjem pogovori.
   Vi pa deeejte no nas izkoristit ce ze obstajamo:)
   Prfoksi sopripravljeni na sodelovanje in vse predloge, ki jih damo
   sprejmejo odprto
   in se trudijo popravit. Ce niste zasledili VS Programiranje1 so
   ustavili in imeli ponavljanje, ker
   je sla snov prehitro. Trenutno se menimo okoli rezervacij predavalnic
   (kolokvij v soboto, al pa ob 21h...nedopustno,
   sploh ce obstajajo predavalnice rezervirane in prazne).
   Najdete nas med P2 in P3, al pa ce pisete kr na moj mail, v kratkem
   pride nova fri stran (ne bo vec zascintena z geslom)
   in tam bomo objavljali vse pomembne informacije.
   Aja se to. innovatif, je zaprl stran z geslom, zaradi prevelikega
   navala in so se ustrasli, a bo kdo kej "ukradel":P
   Profesor Zupan mi je zagotovil, da bo stran v roku tedna na strezniku
   fakultete in bo dostopna vsem
   lp
   Mojca
   Number One wrote:

Vcasih dobim obcutek, da s studenti na FRI-ju delajo slabse ko z ovcami.
Osebje se pa obnasa kot da najmanj boga drzijo za otepaca.
Me zanima kako bi g. Zrnec reagiral, ko bi student prisel k njemu na zagovor
z izgovorom, da "se ni pripravil, ker ma doma matricni tiskalnik in bi mu
tiskanje naloge vzelo 50 ur". Kako je lahko tak pofu* egocentrik, da zajebe
40 studentov za tiskanje enega usranega dokotorata. To da se lahko naenkrat
natisne tudi vec kot 1 stran verjetno se ni slisal.

Sem mislil, da se bo z zamenjavo dekana kaj spremenilo na faksu. In se je.
Stopnja podjebavanja studentov in neresnost osebja.

Sramota.


-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[[2]mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of jost
pristavec
Sent: Wednesday, January 18, 2006 2:34 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] PB zagovor

.....dons je Aljaž Zrnec prletu notr ob enih (prva
skupina ma vaje takrat) in reku da se danasnji in
jutrisnji zagovori prestavijo za 1 tedn. Vzrok:
printanje njegovega doktorata!...povedal je se, da
gremo kljub temu na prvi rok na izpit, ker je pac
njegova krivda...

lp Jost



--- Jurij Porenta [3]<[EMAIL PROTECTED]> wrote:



A ni to sele ob 15h?

Jurij




__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around
[4]http://mail.yahoo.com



__________ NOD32 1.1370 (20060118) Information __________

This message was checked by NOD32 antivirus system.
[5]http://www.eset.com

References

   1. mailto:[EMAIL PROTECTED]
   2. mailto:[EMAIL PROTECTED]
   3. mailto:[EMAIL PROTECTED]
   4. http://mail.yahoo.com/
   5. http://www.eset.com/

__________ NOD32 1.1370 (20060118) Information __________

This message was checked by NOD32 antivirus system.
http://www.eset.com




Reply via email to