Ocitno bomo izvedeli na izpitu kaj vse je dovoljeno imeti s seboj...
Mene pa zanima do kod se je prislo s snovjo na avditornih vajah pri Zrnecu, nazadnje kar imam je Izpeljava funkcionalnih odvisnosti. Normalizacija se je delala?

hvala

LP,M

Sara wrote:
Prosojnice do st.392 so na http://infolab.fri.uni-lj.si/marko/pg_pb.htm <http://infolab.fri.uni-lj.si/marko/pg_pb.htm>
Kaj lahko mamo zraven na izpitu pa tudi mene zanima :)

Lp

Nejc wrote:

Ej a res noben ne ve kaj se sme met s sabo na izpitu? Kr se mi zdi, da
ratuje ze rahlo pozno... Pa nej bo prosm nekdo tolk prjazn in mi pove kje naj dobim drugi del prosojnic (od strani 210 naprej), al pa ce ga kdo ma, ce
mi ga lahko poslje.

Hvala

Lp

Nejc









Reply via email to