Ocitno bomo izvedeli na izpitu kaj vse je dovoljeno imeti s seboj...
Mene pa zanima do kod se je prislo s snovjo na avditornih vajah pri
Zrnecu, nazadnje kar imam je Izpeljava funkcionalnih odvisnosti.
Normalizacija se je delala?
hvala
LP,M
Sara wrote:
Prosojnice do st.392 so na
http://infolab.fri.uni-lj.si/marko/pg_pb.htm
<http://infolab.fri.uni-lj.si/marko/pg_pb.htm>
Kaj lahko mamo zraven na izpitu pa tudi mene zanima :)
Lp
Nejc wrote:
Ej a res noben ne ve kaj se sme met s sabo na izpitu? Kr se mi zdi, da
ratuje ze rahlo pozno... Pa nej bo prosm nekdo tolk prjazn in mi pove
kje
naj dobim drugi del prosojnic (od strani 210 naprej), al pa ce ga kdo
ma, ce
mi ga lahko poslje.
Hvala
Lp
Nejc