Baje da so bile v petek Advitorne in da se je delala normalizacija. Bi FUUUL
prosil enega ce lahko poskenira ali slika samo te zadnje vaje ker pac eni
nismo vedel da so bile vaje...

Tenx

Lp

Tine

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Marko
Kuhar
Sent: 21. januar 2006 20:56
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] Baze izpit

Ocitno bomo izvedeli na izpitu kaj vse je dovoljeno imeti s seboj...
Mene pa zanima do kod se je prislo s snovjo na avditornih vajah pri 
Zrnecu, nazadnje kar imam je Izpeljava funkcionalnih odvisnosti. 
Normalizacija se je delala?

hvala

LP,M

Sara wrote:
> Prosojnice do st.392 so na 
> http://infolab.fri.uni-lj.si/marko/pg_pb.htm 
> <http://infolab.fri.uni-lj.si/marko/pg_pb.htm>
> Kaj lahko mamo zraven na izpitu pa tudi mene zanima :)
>
> Lp
>
> Nejc wrote:
>
>> Ej a res noben ne ve kaj se sme met s sabo na izpitu? Kr se mi zdi, da
>> ratuje ze rahlo pozno... Pa nej bo prosm nekdo tolk prjazn in mi pove 
>> kje
>> naj dobim drugi del prosojnic (od strani 210 naprej), al pa ce ga kdo 
>> ma, ce
>> mi ga lahko poslje.
>>
>> Hvala
>>
>> Lp
>>
>> Nejc
>>
>>
>>
>>
>>  
>>
>
>
>




Reply via email to