a je mogoce kej omenu da bo dal te razporede tut na net?

On 1/24/06, Tine <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> http://klee.fri.uni-lj.si/ts/zapiski.htm
>
> Drugace sem pa bil pri prof. eno uro nazaj, je reku da bo dal v kratkem
> gor
> liste, torej bi ze mogli bit. V sredo NE BO ustnih torej samo petek in
> cetrtek. Je reku da ima v planu 12 ljudi na uro. To znese 5 min na enga,
> ce
> odstejes menjavo skozi vrata, da ta najde, vpise ti ostane kake 2min za
> ustnega...
>
> lp
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Number
> One
> Sent: 24. januar 2006 11:42
> To: 'FRIClist'
> Subject: RE: [Friclist] TS ustni
>
> Samo v primeru, ce ga bo uspel pravocasno rezervirat. :)
>
> Mimogrede. A mi lahko kdo poslje link do prosojnic oz. zapiskov s
> predavanj
> TS? Tnx!
>
>
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of x y
> Sent: Tuesday, January 24, 2006 11:24 AM
> To: FRIClist
> Subject: Re: [Friclist] TS ustni
>
> Number One: Pretiravaš. Ustni so v Mahkovicevem kabinetu.
>
>
>
>
>

Reply via email to