Ce misli na iste zapiske kot jst, potem jih ni v digitalni obliki.
Zaenkrat. Bom probal skenirat danes.

On 24/01/06, Number One <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Zdej a to pomen da bo tako kot pri OTIju, ko je na koncu vedno ostalo se 10
> ljudi, ki jih je narocil za kdaj drugic, al bo pa sam ocene vpisal :)
>
> Mimogrede. @xy kje so oni boljsi zapiski? So v digitalni obliki :)
>
> Lp
>

Reply via email to