Ce misli na iste zapiske kot jst, potem jih ni v digitalni obliki. Zaenkrat. Bom probal skenirat danes.
On 24/01/06, Number One <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Zdej a to pomen da bo tako kot pri OTIju, ko je na koncu vedno ostalo se 10 > ljudi, ki jih je narocil za kdaj drugic, al bo pa sam ocene vpisal :) > > Mimogrede. @xy kje so oni boljsi zapiski? So v digitalni obliki :) > > Lp >
