To je povedal na zadnji uri predavanj. lp, g.
Dne ponedeljek 30 januar 2006 18:14 je Alen Loncaric napisal(a): > In od kod tebi to ? > > -----Original Message----- > From: [EMAIL PROTECTED] > [mailto:[EMAIL PROTECTED] >g] On Behalf Of Gasper Zejn > Sent: Monday, January 30, 2006 7:29 PM > To: FRIClist > Subject: Re: [Friclist] VIS > > Dne ponedeljek 30 januar 2006 18:02 je x y napisal(a): > > Enkrat je bilo reèeno, da se dobi VP, èe pri vsakem > > vpra¹anju vsaj nekaj ve¹, kako je s tem pa ne vem, saj ta > > vis se zelo hitro spreminjajo pravila igre. > > 1. En pisni ti velja eno leto. > 2. V casu prvih 15 minut lahko odstopis od pisanja teorije. > 3. Ce ne znas nic, pades v skupino N kot negativno, to je > za bleferje > 4. Ce znas nekaj, ampak ne dovolj, pades v skupino P oz. > dobis VP, pisni ti se vedno velja > 5. Ce znas dovolj, si pa zmagov > > lp, > g.
