To je povedal na zadnji uri predavanj.

lp,
g.

Dne ponedeljek 30 januar 2006 18:14 je Alen Loncaric 
napisal(a):
> In od kod tebi to ?
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED]
>g] On Behalf Of Gasper Zejn
> Sent: Monday, January 30, 2006 7:29 PM
> To: FRIClist
> Subject: Re: [Friclist] VIS
>
> Dne ponedeljek 30 januar 2006 18:02 je x y napisal(a):
> > Enkrat je bilo reèeno, da se dobi VP, èe pri vsakem
> > vpra¹anju vsaj nekaj ve¹, kako je s tem pa ne vem, saj ta
> > vis se zelo hitro spreminjajo pravila igre.
>
> 1. En pisni ti velja eno leto.
> 2. V casu prvih 15 minut lahko odstopis od pisanja teorije.
> 3. Ce ne znas nic, pades v skupino N kot negativno, to je
> za bleferje
> 4. Ce znas nekaj, ampak ne dovolj, pades v skupino P oz.
> dobis VP, pisni ti se vedno velja
> 5. Ce znas dovolj, si pa zmagov
>
> lp,
> g.

Reply via email to