Zdravo! > aja pa se nekaj mogoce kdo ve ce se kje nahajajo vprasanja za TOR1 za > ustni ker je Vilfan na zadnjih predavanjih omenil da jih bo dal.
Joj pa res. Naj mu kdo pise in ga spomni. Mitar
Zdravo! > aja pa se nekaj mogoce kdo ve ce se kje nahajajo vprasanja za TOR1 za > ustni ker je Vilfan na zadnjih predavanjih omenil da jih bo dal.
Joj pa res. Naj mu kdo pise in ga spomni. Mitar