Zdravo!

> aja pa se nekaj mogoce kdo ve ce se kje nahajajo vprasanja za TOR1 za
> ustni ker je Vilfan na zadnjih predavanjih omenil da jih bo dal.

Joj pa res. Naj mu kdo pise in ga spomni.


Mitar

Reply via email to