Zdravo! > ah cmon.... saj mu bom pisal samo da opravin ustnega v cetrtek ker sem > ze nekaj mu pisal in nekaj zastrikal pa mu nebi rad vec tezil.... :D
Mislim, da nismo. Samo ce se bos naucil in mu to povedal, bo se toliko bolj vesel. Naj se kdo potrdi. Mitar
