Zdravo!

> ah cmon.... saj mu bom pisal samo da opravin ustnega v cetrtek ker sem
> ze nekaj mu pisal in nekaj zastrikal pa mu nebi rad vec tezil.... :D

Mislim, da nismo. Samo ce se bos naucil in mu to povedal, bo se toliko
bolj vesel.

Naj se kdo potrdi.


Mitar

Reply via email to