ah cmon.... saj mu bom pisal samo da opravin ustnega v cetrtek ker sem ze
nekaj mu pisal in nekaj zastrikal pa mu nebi rad vec tezil.... :D

On 1/31/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Zdravo!
>
> > ah... kaj res nihce neve kaj smo vse vzel? ahjoj....
>
> Jaz se se nisem ucil ravno teorije.
>
> Bos pisal profesorju? Bom jaz potem pogledal v zvezek. :-)
>
>
> Mitar
>
>


--
Lp,

Jernej

Reply via email to