ah cmon.... saj mu bom pisal samo da opravin ustnega v cetrtek ker sem ze nekaj mu pisal in nekaj zastrikal pa mu nebi rad vec tezil.... :D
On 1/31/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Zdravo! > > > ah... kaj res nihce neve kaj smo vse vzel? ahjoj.... > > Jaz se se nisem ucil ravno teorije. > > Bos pisal profesorju? Bom jaz potem pogledal v zvezek. :-) > > > Mitar > > -- Lp, Jernej
