ja, pac liste mislm izpiske od ukazov s katerimi si doma se igral v
cvs-ju...
pac za kreiranje repozitorija pa commit pa update pa check out pa diff pa
tko naprej :D

LP, Domen

On 2/14/06, Jernej Jerebic <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> ehmm liste? hmmm mislis tista navodila za nalogo?
>
> On 2/14/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > Zivjo!
> > Pri cvs mej liste ssabo da bos naredu repozitorij. Pol ti pa rece neki u
> > stilu simuliraj konflikt. In to nardis pa je kul.
> >
> > Lp, Domen
> >
> > On 2/13/06, Jernej Jerebic <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > >
> > > Zivjo!
> > > ehmm kaj moramo imeti sabo na zagovor tudi CVS tisti repozitorij cel
> > > narejen
> > > oz. to preverja sploh ali ga samo zanima tvoje znanje CVS-a?
> > > aja pa se neka ce mogoce se kdo spomni kda je zagovor v sredo ker
> stran
> > > spet
> > > ne dela.
> > > hvala
> > >
> > > --
> > > Lp,
> > >
> > > Jernej
> > >
> >
>
>
>
> --
> Lp,
>
> Jernej
>

Reply via email to