Zdravo! V laboratoriju za umetno inteligenco obupano iscejo nekoga z znanjem Linuxa, da bi malo administriral tam in ce se ne bo prevec branil, bo to tudi dobil honorarirano.
Tako da ce imate malo casa in si zelite kaj dela: [EMAIL PROTECTED] Mitar
Zdravo! V laboratoriju za umetno inteligenco obupano iscejo nekoga z znanjem Linuxa, da bi malo administriral tam in ce se ne bo prevec branil, bo to tudi dobil honorarirano.
Tako da ce imate malo casa in si zelite kaj dela: [EMAIL PROTECTED] Mitar