Zdravo!

V laboratoriju za umetno inteligenco obupano iscejo nekoga z znanjem
Linuxa, da bi malo administriral tam in ce se ne bo prevec branil, bo to
tudi dobil honorarirano.

Tako da ce imate malo casa in si zelite kaj dela:

[EMAIL PROTECTED]


Mitar

Reply via email to