25 dni, 8 ur dnevno, 200 ur, 2k na uro, 400k neto. Kje je problem?


Andrej Furlan wrote:
   Jernej wrote:

Tole me je prosu kolega da mal raztrobim. Torej isce se programer, najraje
za redno zaposlitev, lahko pa tudi student (ki bo delal najmanj 30ur na
teden).

Placa za redno zaposlitev je kar dobra tm okoli 400k.
   Bruto ali neto? :-)
   Bolj se mi zdi da je tole bruto. Ne verjamem, da bodo nekomu, ki je
   ravno prisel v frimo dali kar 400k neto place.
   Lp, Andrej

__________ NOD32 1959 (20070105) Information __________

This message was checked by NOD32 antivirus system.
http://www.eset.com





Reply via email to