Tole me je prosu kolega da mal raztrobim. Torej išče se programer, najraje
za redno zaposlitev, lahko pa tudi študent (ki bo delal najmanj 30ur na
teden).

Plača za redno zaposlitev je kar dobra tm okoli 400k.

Vsi zainteresirani se mu čimprej javite, ker je ravno na sredi projekta in
je izgubil glavnega programerja.

 

lp

 

Želite novo leto začeti z novo službo?

 

Potem je naš oglas prava stvar za vas... Iščemo namreč novega sodelavca na
področju razvoja programske opreme in sicer za programiranje internetnih
aplikacij v .NET okolju. Delo poteka na projektu, ki predstavlja sam vrh
programerskih tehnologij ter razvojnega okolja in je prava poslastica za
vsakega programerja.  

Zato iščemo celovitega človeka, ki mu je delo nenehen izziv in ga ni strah
sprejemati odločitev v delovnem procesu ter zna pokazati lastno iniciativo. 

 

Potrebna znanja:

-           Poznavanje okolja .NET 2.0

-           Znanje programskega jezika C#

-           Poznavanje podatkovne baze MS SQL 2000 in jezika SQL

-           Znanje tehnik modeliranja in sodobnih informacijskih tehnologij

-           Dobro obvladobanje angleščine

 

Osebnostne značilnosti:

-           Sposobnost delovanja v teamu

-           Samoinciativnost in iznajdljivost

-           Sposobnost hitrega učenja in prilagajanja

-           Želja po izpopolnjevanju

 

Kaj nudimo:

-           Osebni dohodek po dogovoru, stimulativno plačevanje

-           Redna zaposlitev takoj

-           Uporabo najnovejših in najsodobnejših tehnologij na projektu

-           Sodelovanje v malem, a dobro uigranem teamu

-           Delo v sodobno opremljnih poslovnih prostorih

-           Fleksibilni delovni čas

-           Službeni telefon in računalnik

-           Možnost izpopolnjevanja znanja

 

Če vas torej zanima delo na vrhunskem projektu in sodelovanje v prijetnem
kolektivu, nam pošljite prošnjo in življenjepis na elektronski naslov
[EMAIL PROTECTED]  ali pokličite na telefonsko številko 01 300 3889.

Reply via email to