Jah, po mojih izkusnjah programerske place niso tako visoke. Vsaj ne
na zacetku.
Imas drugacne izkusnje ali govoris na pamet?
Numero Uno wrote:
25 dni, 8 ur dnevno, 200 ur, 2k na uro, 400k neto. Kje je problem?
Andrej Furlan wrote:
Jernej wrote:
Tole me je prosu kolega da mal raztrobim. Torej isce se programer,
najraje
za redno zaposlitev, lahko pa tudi student (ki bo delal najmanj
30ur na
teden).
Placa za redno zaposlitev je kar dobra tm okoli 400k.
Bruto ali neto? :-)
Bolj se mi zdi da je tole bruto. Ne verjamem, da bodo nekomu, ki
je
ravno prisel v frimo dali kar 400k neto place.
Lp, Andrej
__________ NOD32 1959 (20070105) Information __________
This message was checked by NOD32 antivirus system.
[1]http://www.eset.com
References
1. http://www.eset.com/