Jernej wrote:

Tole me je prosu kolega da mal raztrobim. Torej isce se programer, najraje
za redno zaposlitev, lahko pa tudi student (ki bo delal najmanj 30ur na
teden).

Placa za redno zaposlitev je kar dobra tm okoli 400k.
  

   Bruto ali neto? :-)
   Bolj se mi zdi da je tole bruto. Ne verjamem, da bodo nekomu, ki je
   ravno prisel v frimo dali kar 400k neto place.
   Lp, Andrej

Reply via email to