Hmm... Ja to je res da mu dol visi in da mu je dol visel za zagovor za vaje. Samo na drugi strani pa je vseeno odobril izredni rok. Potem spet, ko 2 nisva mogla seminarske zagovarjat takrat ko je blo treba, sva se lahko naknadno zmenila z njim in si je takrat cajt uzev. Pac tip je totaln flegmatik, samo ce ga pa kej prasas ti pa obicajno razlozi in po mojih izkusnjah dobr. Odnos bi pomojem mogu spremenit samo namen ma pa dobr :)
LP, Domen On 3/16/06, RideR <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Jest sem defenitivno proti, ker je mudel totalni podn, niti podrazno ne > privoščim temu faksu in našim zanamcem takega bedaka. Tapru se anj nauči > bit > asistent. > > LP, Blaž.H > > -----Original Message----- > From: [EMAIL PROTECTED] > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of > Jernej Vrcko > Sent: Thursday, March 16, 2006 6:38 PM > To: FRIClist > Subject: Re: [Friclist] asistent pri PB oz. OPB > > hm... ko tkole razmišljam, se sprašujem, kaj je bolje za mene; tak > asistent > ali tak profesor? > > On 3/16/06, zvezda severnica <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > > Dr. Aljaž Zrnec (asistent za PB) kandidira za funkcijo višjega > > predavatelja. > > Potrditi (oz. odobriti) ga mora tudi študentski svet FRI (jaz nisem v > > svetu). Za zdaj ga še niso potrdili, zaradi različnih pritožb na njegovo > > delo in odnos do študentov (npr. printanje doktorske naloge v času > > zagovorov > > seminarskih, neprijaznost na ogledu izpitov, narekovanje rešitev nalog > > namesto reševanja, sprejemanje telefonskih klicev med vajami ...) Res pa > > je > > tudi, da je isti asistent odobril izredni rok iz PB, kar mu lahko > štejemo > > samo za dobro. Če bo š. svet prejel tudi kakšno uradno pritožbo v pisni > > obliki (npr. v imenu študentov 3. letnikov informatike oz. programske > > opreme), potem bo kandidaturo zavrnil. Če uradne pritožbe ne bo, bo > > asistent > > dr. Zrnec verjetno napredoval v višjega predavatelja (to je pač stopnica > > na > > poti do naziva profesor). > > Torej ali študentje podpiramo Zrncevo kandidaturo za višjega > predavatelja > > in > > kasneje morda za profesorja? Odločitev je naša. Ali želimo, da prej > > spremeni > > svoj odnos do študentov? (če bi ga naša pritožba vzpodbudila k > pozitivnim > > spremembam) Kakšno je vaše mnenje? Bo kdo sestavil pritožbo (če je to > > sploh > > v našem interesu)? > > Lp! > > > > > > -- > J. > > ...If you think that things that you are doing are unimportant, > be aware of importance of doing them. > > >
