To naj sestavi študentski svet, zato ga pa mamo. Mi smo samo povedali kaj se
dogaja. Pljuval ni noben, ker ni bilo napisanih neresničnih stvari!



-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of gyga
Sent: Friday, March 17, 2006 2:56 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] asistent pri PB oz. OPB

Pa se nekaj. Kdo bo dejansko to pritozbo napisal? Jaz vem, da je ne bom in
kot vem smo dosedaj samo "pljuvali" po njem, noben pa se ni dejansko javil,
da bo to napisal.

On 3/17/06, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Glede pisanja pritozbe je potrebno dobro premisliti. Ciljam namrec na to,
> koliko bi mi v tem primeru pljuvali sami sebi v skledo. Res je, da nima
> nekega odnosa do studentov, ampak dosti se strinjam s tem kar je Domen
> napisal. Pomoje se je treba nanj navadit. Na vajah bi bilo dobro, da bi
vsi
> sosolci skupaj stopili in vsi v en glas opozorili na to, da je potrebno
> kaksno stvar malo bolj razloziti. Ne vem no. Pritozba je dokaj zahrbtna
> stvar in bi se nam znala mascevati. Jebiga tako je dons.
>
>
> On 3/17/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED] > wrote:
> >
> > Hmm... Ja to je res da mu dol visi in da mu je dol visel za zagovor za
> > vaje.
> > Samo na drugi strani pa je vseeno  odobril izredni rok. Potem spet, ko 2
> > nisva mogla seminarske zagovarjat takrat ko je blo treba, sva se lahko
> > naknadno zmenila z njim in si je takrat cajt uzev. Pac tip je totaln
> > flegmatik, samo ce ga pa kej prasas ti pa obicajno razlozi in po mojih
> > izkusnjah dobr. Odnos bi pomojem mogu spremenit samo namen ma pa dobr :)
> >
> > LP, Domen
> >
> > On 3/16/06, RideR < [EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > >
> > > Jest sem defenitivno proti, ker je mudel totalni podn, niti podrazno
> > ne
> > > privoščim temu faksu in našim zanamcem takega bedaka. Tapru se anj
> > nauči
> > > bit
> > > asistent.
> > >
> > > LP, Blaž.H
> > >
> > > -----Original Message-----
> > > From: [EMAIL PROTECTED]
> > > [mailto: [EMAIL PROTECTED] On Behalf
> > Of
> > > Jernej Vrcko
> > > Sent: Thursday, March 16, 2006 6:38 PM
> > > To: FRIClist
> > > Subject: Re: [Friclist] asistent pri PB oz. OPB
> > >
> > > hm... ko tkole razmišljam, se sprašujem, kaj je bolje za mene; tak
> > > asistent
> > > ali tak profesor?
> > >
> > > On 3/16/06, zvezda severnica <[EMAIL PROTECTED] > wrote:
> > > >
> > > > Dr. Aljaž Zrnec (asistent za PB) kandidira za funkcijo višjega
> > > > predavatelja.
> > > > Potrditi (oz. odobriti) ga mora tudi študentski svet FRI (jaz nisem
> > v
> > > > svetu). Za zdaj ga še niso potrdili, zaradi različnih pritožb na
> > njegovo
> > > > delo in odnos do študentov (npr. printanje doktorske naloge v času
> > > > zagovorov
> > > > seminarskih, neprijaznost na ogledu izpitov, narekovanje rešitev
> > nalog
> > > > namesto reševanja, sprejemanje telefonskih klicev med vajami .....)
> > Res pa
> > > > je
> > > > tudi, da je isti asistent odobril izredni rok iz PB, kar mu lahko
> > > štejemo
> > > > samo za dobro. Če bo š. svet prejel tudi kakšno uradno pritožbo v
> > pisni
> > > > obliki (npr. v imenu študentov 3. letnikov informatike oz.
> > programske
> > > > opreme), potem bo kandidaturo zavrnil. Če uradne pritožbe ne bo, bo
> > > > asistent
> > > > dr. Zrnec verjetno napredoval v višjega predavatelja (to je pač
> > stopnica
> > > > na
> > > > poti do naziva profesor).
> > > > Torej ali študentje podpiramo Zrncevo kandidaturo za višjega
> > > predavatelja
> > > > in
> > > > kasneje morda za profesorja? Odločitev je naša. Ali želimo, da prej
> > > > spremeni
> > > > svoj odnos do študentov? (če bi ga naša pritožba vzpodbudila k
> > > pozitivnim
> > > > spremembam) Kakšno je vaše mnenje? Bo kdo sestavil pritožbo (če je
> > to
> > > > sploh
> > > > v našem interesu)?
> > > > Lp!
> > > >
> > >
> > >
> > >
> > > --
> > > J.
> > >
> > > ...If you think that things that you are doing are unimportant,
> > > be aware of importance of doing them.
> > >
> > >
> > >
> >
>
>


Reply via email to