Ma neee, to sm pač forwardiral, tak da če je slučajno kakšen naivnež med
nami, da bo mal premislu, preden bo neznancu posodil GSM, da napiše "SMS".
Kaj je komu storiti se pa naj vsak sam odloči, a ne?! To je blo čist
pozitivno mišljeno.

Torej, za takšne kot je Simon:
Folk, ni treba zarad tega nehat uporabljat Monete, samo razmislite prej,
preden komu posodite GSM in za koliko časa! Cool?!

Lep konec tedna vsem!
LP!

On 3/30/06, Simon Striker <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Oj!
>
> Jernej Vrcko pravi:
> > *Torej veste kaj vam je storiti:*
> > *1.**       **Takoj pođljite pisne zahteve na Mobitel oz. Simobil in, *
> > *2.**       **Razpođljite takđno obvestilo na čim več naslovov vađih
> znancev
> > in prijateljev, ki imajo sklenjeno naročniđko razmerje. *
>
> Ja valda. Zaradi dveh cigotov in naivnega otroka prepričuješ ljudi naj
> nehajo uporabljati Moneto. Zakaj jih ne prepričuješ, da pustijo
> prenosnike doma, ker jih zadnje čase ful kradejo po fakultetah?
>
> LP, Simon
> --
> Simon Striker
> Rusjanov trg 2
> 1000 Ljubljana      +38641473856
> Europe (Slovenia)
>
> E-mail: [EMAIL PROTECTED]
>
>


--
J.

...If you think that things that you are doing are unimportant,
be aware of importance of doing them.

Reply via email to