hmm acer z dualcore centrinotom in x700 radeon ali kej vec za okrog 350ksit v tujini
l.p. Alen [EMAIL PROTECTED] pravi:
Zdravo, po Murphyevem zakonu mi je čez praznike crknil računalnik in na hitro potrebujem novega. Kupujem prenosnik do recimo 300k (+- 20k)....vem pa da je med vami veliko lastnikov različnih znamk in modelov, zato se obračam na vas s prošnjo da mi pomagate pri izbiri. Zanima me predvsem Centrino tehnologija, čim boljši zaslon (1280*800 in boljše), spodobna avtonomija in pa "znamka" (mišljeno kot nič problemov z garancijo in morebitnimi servisi)...če se da pa še kakšn špil gor pognati toliko bolše :) Kakršnikoli relevantni komentarji nadvse zaželjeni! lp, Pater
