Zdravo,
po Murphyevem zakonu mi je čez praznike crknil računalnik in na hitro
potrebujem
novega.
Kupujem prenosnik do recimo 300k (+- 20k)....vem pa da je med vami veliko
lastnikov različnih znamk in modelov, zato se obračam na vas s prošnjo da mi
pomagate pri izbiri.
Zanima me predvsem Centrino tehnologija, čim boljši zaslon (1280*800 in
boljše),
spodobna avtonomija in pa "znamka" (mišljeno kot nič problemov z garancijo in
morebitnimi servisi)...če se da pa še kakšn špil gor pognati toliko bolše :)
Kakršnikoli relevantni komentarji nadvse zaželjeni!
lp,
Pater