Ej kaj se ti je kej zastekalo se tu kjer zdaj pises maile ?? :)
On 4/18/06, [EMAIL PROTECTED] <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Zdravo, > > po Murphyevem zakonu mi je čez praznike crknil računalnik in na hitro > potrebujem > novega. > Kupujem prenosnik do recimo 300k (+- 20k)....vem pa da je med vami veliko > lastnikov različnih znamk in modelov, zato se obračam na vas s prošnjo da > mi > pomagate pri izbiri. > Zanima me predvsem Centrino tehnologija, čim boljši zaslon (1280*800 in > boljše), > spodobna avtonomija in pa "znamka" (mišljeno kot nič problemov z garancijo > in > morebitnimi servisi)...če se da pa še kakšn špil gor pognati toliko bolše > :) > > Kakršnikoli relevantni komentarji nadvse zaželjeni! > > lp, > Pater > > >
