Ej kaj se ti je kej zastekalo se tu kjer zdaj pises maile ?? :)

On 4/18/06, [EMAIL PROTECTED] <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Zdravo,
>
> po Murphyevem zakonu mi je čez praznike crknil računalnik in na hitro
> potrebujem
> novega.
> Kupujem prenosnik do recimo 300k (+- 20k)....vem pa da je med vami veliko
> lastnikov različnih znamk in modelov, zato se obračam na vas s prošnjo da
> mi
> pomagate pri izbiri.
> Zanima me predvsem Centrino tehnologija, čim boljši zaslon (1280*800 in
> boljše),
> spodobna avtonomija in pa "znamka" (mišljeno kot nič problemov z garancijo
> in
> morebitnimi servisi)...če se da pa še kakšn špil gor pognati toliko bolše
> :)
>
> Kakršnikoli relevantni komentarji nadvse zaželjeni!
>
> lp,
> Pater
>
>
>

Reply via email to