Jaz sem tudi za petek. Mi je pa vseeno če bi bilo v četrtek,samo da ni kasneje (po 26etem).
- Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij Betalord
- RE: [Friclist] kombinatorika kolokvij ales
- Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij Luka Grah
- Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij Jernej Vrcko
- Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij Matjaž Horvat
- Re: [Friclist] kombinatorika kolok... Mojca Galun-rutka
- Re: [Friclist] kombinatorika k... Samo Šela
- Re: [Friclist] kombinatori... Mojca Galun-rutka
- Re: [Friclist] kombinatori... Samo Šela
- RE: [Friclist] kombinatori... Number One
- Re: [Friclist] kombinatori... Ales Tavcar
