petek

On 5/19/06, ales <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Tenutno smo z glasi za kolokvij tam nekje  64% za četrtek  36 za petek

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf
Of
Betalord
Sent: Friday, May 19, 2006 3:27 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij

Jaz sem tudi za petek. Mi je pa vseeno če bi bilo v četrtek,
samo da ni kasneje (po 26etem).





Reply via email to