petek
On 5/19/06, ales <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Tenutno smo z glasi za kolokvij tam nekje 64% za četrtek 36 za petek -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Betalord Sent: Friday, May 19, 2006 3:27 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij Jaz sem tudi za petek. Mi je pa vseeno če bi bilo v četrtek, samo da ni kasneje (po 26etem).
