Jst sm za petek

-----Izvirno sporočilo-----
Od: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] Namesto Miha
Sinkovec
Poslano: 21. maj 2006 20:50
Za: FRIClist
Zadeva: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij

Ce bi ti hotli v petek bi bili se kako glasni na menjavo z cetrtkom.
Sedaj smo prisli z izgovorov da imate ne vem kaj vse splanirano, na to
da je en dan vec.

Naj se kdo ki ni napisal svojega mnenja pove. Da ne boste pol rekli da
niste vedli! Da se potem na podlagi vecine sporoci asistentu.


Reply via email to