Jst sm za petek
-----Izvirno sporočilo----- Od: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] Namesto Miha Sinkovec Poslano: 21. maj 2006 20:50 Za: FRIClist Zadeva: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij Ce bi ti hotli v petek bi bili se kako glasni na menjavo z cetrtkom. Sedaj smo prisli z izgovorov da imate ne vem kaj vse splanirano, na to da je en dan vec. Naj se kdo ki ni napisal svojega mnenja pove. Da ne boste pol rekli da niste vedli! Da se potem na podlagi vecine sporoci asistentu.
